Belka
Wtorek, 3 Sierpnia 2021   imieniny: Lidia, Augustyn, Nikodem
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

DACHY Z TRZCINY, ALTANKI, STRZECHY, TRZCINA, DEKARSTWO

 

Zajmujemy się kryciem dachów trzciną wodną budynków mieszkalnych,gastronomicznych, rekreacyjnych, zabudowań gospodarczych,garaży,stodół,stajen,wiat,drewutni, domów drewnianych,letniskowych, zabytkowych, skansenów,dworków,chat,stylowych bram wjazdowych, oraz innych konstrukcji drewnianych zgodnie z życzeniem, z materiału własnego lub powierzonego,Kompleksowe wykonanie altan krytych trzcina,każdą konstrukcje z drzewa z bali okrągłych jak i też z kantówki, średnica od 3 do 13 m także gontem, papą, deska, blacho-dachówka, cena dachu, altanki ,konstrukcji zależy od stopnia skomplikowania obiektu,oględzin,oraz konsultacji, w korzystnej ofercie dla klienta.

Kontakt

tel. 698169943, 515901144, 886825308. zapraszam

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
malborski

Powiat malborski – urokliwy powiat w województwie pomorskim z siedzibą w Malborku, mieście znanym z zamku wzniesionego przez zakon krzyżacki. Do powiatu przynależą gminy Malbork , Nowy Staw, Lichnowy, Malbork, Miłoradz, Stare Pole oraz miasta Malbork i Nowy Staw.

Ma najmniejszą powierzchnię ze wszystkich powiatów w Polsce. Większość powierzchni zajmują grunty rolne, a jakość gleb jest bardzo wysoka. Prężnie rozwija się tam agroturystyka, która zachęca historią swojej okolicy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola