Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzień otwarty lotniska w Malborku 2017 / Open Air Day Malbork 2017

 
Tym razem nie pociągi, a krótka relacja z dnia otwartego na lotnisku 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego z Malborka. Na początek kilka zdjęć, a później kilka migawek z pokazów lotniczych. Przepraszam za rozmowy i komentarze, które w tle filmu czasami się pojawiają. Zapraszam: 0:07 Zdjęcia z imprezy 0:39 Lądowanie skoczków spadochronowych z Aeroklubu Gdańskiego 0:49 Formacja 3x AT3 1:38 TS-11 Iskra 2:16 SU22 Demo Team z 21. BLT 3:24 Obsługa lotniska zabiera z pasa startowego spadochron hamujący po wylądowaniu SU22 3:50 Powrót pary dyżurnej 2 x F16 z lotu patrolowego wzdłuż pasa nadgranicznego (samoloty te jako jedyne były uzbrojone) 5:19 Mig29 z 22.BLT na koniec z pięknym ukłonem i pozdrowieniami 7:38 Formacja 3x AT3 7:53 Pokaz możliwości wozu gaśniczego z 22.BLT

 


xkolejarz pl
 
Data pliku video: 2017-09-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
malborski

Powiat malborski – urokliwy powiat w województwie pomorskim z siedzibą w Malborku, mieście znanym z zamku wzniesionego przez zakon krzyżacki. Do powiatu przynależą gminy Malbork , Nowy Staw, Lichnowy, Malbork, Miłoradz, Stare Pole oraz miasta Malbork i Nowy Staw.

Ma najmniejszą powierzchnię ze wszystkich powiatów w Polsce. Większość powierzchni zajmują grunty rolne, a jakość gleb jest bardzo wysoka. Prężnie rozwija się tam agroturystyka, która zachęca historią swojej okolicy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola