Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

(Nie)bezpieczna droga. Wycinka ok. 900 drzew na trasie Malbork – Dzierzgoń.

 
W większości wszyscy są zgodni, że rosnące drzewa zbyt blisko pasa jezdni stanowią jedynie zagrożenie dla kierującego samochodem, niż element tła otaczającej nas przyrody. Według policyjnych statystyk w ubiegłym roku zginęło w Polsce 376 osób w wypadkach drogowych po zderzeniu z przydrożnym drzewem. Na internetowych forach wrze, jak w ulu. Zwolennicy z przeciwnikami wycinania przydrożnych drzew toczą niekończące się spory przytaczając kolejne argumenty, przemawiające za ich stanowiskiem. Zdaniem pierwszych drzewa nie zostawiają marginesu na błędy kierowcy z późniejszymi konsekwencjami. Z kolei zdaniem drugich, ofiarami brawury kierowców nie mogą być drzewa, ponieważ to nie one wpadają na auta, tylko odwrotnie.

 


TVREGIONALNA24.PL REGIONALNA TELEWIZJA INTERNETOWA
 
Data pliku video: 2018-11-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
malborski

Powiat malborski – urokliwy powiat w województwie pomorskim z siedzibą w Malborku, mieście znanym z zamku wzniesionego przez zakon krzyżacki. Do powiatu przynależą gminy Malbork , Nowy Staw, Lichnowy, Malbork, Miłoradz, Stare Pole oraz miasta Malbork i Nowy Staw.

Ma najmniejszą powierzchnię ze wszystkich powiatów w Polsce. Większość powierzchni zajmują grunty rolne, a jakość gleb jest bardzo wysoka. Prężnie rozwija się tam agroturystyka, która zachęca historią swojej okolicy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola