Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wybory. „Malbork stać na gospodarza!” – program wyborczy Arkadiusza Mroczkowskiego

 
Istotą sprawnego zarządzania i gospodarowania miastem jest dbałość o zrównoważony rozwój, strategiczne, długofalowe planowanie do czego potrzebna jest wizja rozwoju miasta oraz wsłuchiwanie się w głosy mieszkańców. Tego, co pokazuje obecna kadencja w Malborku, nie da się tego osiągnąć, bez niezbędnego doświadczenia i wiedzy. Obecny burmistrz Marek Charzewski skupił się wyłącznie na swoim wizerunku i autopromocji za pieniądze podatników. A o wizerunek Malbork trzeba zadbać najbardziej, bo ten uległ w ostatnich latach znacznej degradacji… Wysoki poziom bezrobocia, zagrożenie wyludnianiem się, brak perspektyw dla młodych ludzi, zniszczona, nieremontowana infrastruktura miejska, widoczny na każdym kroku nieporządek – to nie jest obraz miasta o jakim marzą Malborczycy. A na dodatek obecny burmistrz rekordowo zadłużył miasto! Malbork jest moim miastem rodzinnym, z którym związałem całe swoje życie. Tu się urodziłem, wzrastałem i sprawy mego miasta są mi bliskie. Z niepokojem obserwuję, to co dzieje się obecnie w mieście. Trudno jest mi pogodzić się z tym, że obecna kadencja jest czasem straconym, że zahamowano niemal wszystkie inwestycje, nie rozwiązano istotnych problemów społecznych, nie wybudowano nowych mieszkań socjalnych czy komunalnych, że na czas nie ukończono remontów szkół i przedszkoli i dzieci muszą tułać się po różnych miejscach. Nie godzę się na taki stan rzeczy! Chcę wykorzystać moje doświadczenie menadżerskie i samorządowe aby to zmienić, naprawić szereg zaniedbań i wprowadzić Malbork na drogę rozwoju! Malbork zasługuje na gospodarza! Mój program wyborczy jest odpowiedzią na głosy mieszkańców Malborka, jest wynikiem rozmów z malborczykami z różnych grup społecznych i wiekowych i reakcją na najbardziej palące potrzeby: 1. Budowa hali widowiskowo-sportowej. 2. Preferencyjna sprzedaż malborskich mieszkań TBS oraz mieszkań komunalnych. 3. Budowa Centralnego Placu Zabaw w Parku Miejskim. 4. Bon finansowego wsparcia dla malborskich seniorów. 5. Budowa bulwaru nad rzeką Nogat. 6. Malbork miastem kultury i rozrywki – comiesięczne, duże wydarzenia kulturalne. 7. Likwidacja niepotrzebnych barier drogowych tzw. garbów. To tylko niektóre z punktów mojego programu, to konkretne działania, które sprawią, że Malbork zacznie odzyskiwać nadwyrężoną w ostatnich latach opinię miasta dynamicznie rozwijającego się. Miasta będącego prawdziwą stolicą subregionu, a nie z zazdrością przypatrującego się mniejszym sąsiadom. Materiał pochodzi i został sfinansowany ze środków Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska.

 


TVREGIONALNA24.PL REGIONALNA TELEWIZJA INTERNETOWA
 
Data pliku video: 2018-10-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
malborski

Powiat malborski – urokliwy powiat w województwie pomorskim z siedzibą w Malborku, mieście znanym z zamku wzniesionego przez zakon krzyżacki. Do powiatu przynależą gminy Malbork , Nowy Staw, Lichnowy, Malbork, Miłoradz, Stare Pole oraz miasta Malbork i Nowy Staw.

Ma najmniejszą powierzchnię ze wszystkich powiatów w Polsce. Większość powierzchni zajmują grunty rolne, a jakość gleb jest bardzo wysoka. Prężnie rozwija się tam agroturystyka, która zachęca historią swojej okolicy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola