Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Malbork. Komu zależy na "Śląsku", a...

Data dodania: 2018-12-14
Mieszkańcy poskarżyli się na brak informacji o wejściówkach na niedzielny koncert zespołu Śląsk, który ma odbyć się w kościele parafialnym na Osiedl... więcej »
 
 

Gm. Nowy Staw. Ciężarówka z burakami...

Data dodania: 2018-12-14
Groźnie wyglądało to zdarzenie na drodze krajowej nr 55, do którego doszło w okolicy Dębiny. Na szczęście, kierowcy samochodu nic się nie stało. więcej »
 
 

Malbork. Odznaczeni za działalność na rzecz...

Data dodania: 2018-12-14
Członkowie malborskiego koła Stowarzyszenia Społeczno-Kombatanckiego Związku Polaków Młody Las spotkali się, by przed świętami podzielić się opłatkiem... więcej »
 
 

Malbork. Kolejne bezpłatne warsztaty nordic walking...

Data dodania: 2018-12-14
Prozdrowotna akcja „Spacer po zdrowie - Zaproś swojego lekarza”, wpisująca się w Narodowy Program Zdrowia, trwa w Malborku. W sobotę (15 grudnia) kolejne warsztaty. więcej »
 
 

Po interwencji malborskiego Reksa pilnie potrzebna...

Data dodania: 2018-12-14
Wolontariusze Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt Reks sprawdzili w czwartek (13 grudnia) warunki życia psiaków w dwóch miejscowościach w powiatach malborskim ... więcej »
 
 

Jaka będzie pogoda w piątek, 14 grudnia 2018?...

Data dodania: 2018-12-14
Jaka będzie pogoda w piątek, 14 grudnia 2018? Wygląda na to, że pierwszy śnieg jeszcze trochę z nami zostanie. Gwarantuje to temperatura w granicach -1 stop. C na Pomorzu. Zobaczcie ... więcej »
 
 

Najtragiczniejsze wypadki 2018 na Pomorzu. Na...

Data dodania: 2018-12-13
W 2018 roku doszło na pomorskich drogach do wielu poważnych wypadków, w których śmierć poniosło ponad 120 osób. Ku przestrodze przypominamy najgroźniejsze zdarze... więcej »
 
 

Stan wojenny w Malborku. 13 grudnia 1981 roku...

Data dodania: 2018-12-13
Historia to nie tylko wydarzenia opisywane w szkolnych podręcznikach. W roku jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości warto znać i pamiętać także o malborczykach, ... więcej »
 
 

Malbork. Certyfikat "Szkoły z życiem" dla...

Data dodania: 2018-12-13
"Trójka" została doceniona za promowanie idei dawstwa szpiku kostnego: włączenie się w ogólnopolską kampanię edukacyjną #komórkomania oraz przeprowadzenie... więcej »
 
 

Malbork. "Pokłon Trzech Króli" z...

Data dodania: 2018-12-13
Malborscy filateliści informują o znaczku dostępnym już w Urzędzie Pocztowym Malbork 1. To kolejny walor filatelistyczny wydany w ramach serii "Mój znaczek", tym razem z okazji z... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 753
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
malborski

Powiat malborski – urokliwy powiat w województwie pomorskim z siedzibą w Malborku, mieście znanym z zamku wzniesionego przez zakon krzyżacki. Do powiatu przynależą gminy Malbork , Nowy Staw, Lichnowy, Malbork, Miłoradz, Stare Pole oraz miasta Malbork i Nowy Staw.

Ma najmniejszą powierzchnię ze wszystkich powiatów w Polsce. Większość powierzchni zajmują grunty rolne, a jakość gleb jest bardzo wysoka. Prężnie rozwija się tam agroturystyka, która zachęca historią swojej okolicy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola