Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Do Malborka nie pojedziemy 515! Od dziś droga Grzymały-Malbork zostaje zamknięta!

 
Od dwóch dni na drodze wojewódzkiej nr 515 na odcinku Tropy Sztumskie - Malbork ustawiane jest oznakowanie, które informuje kierowców o planowanym objeździe do Malborka z powodu remontu drogi. Wprowadzona organizacja ruchu będzie obowiązywała do 31.10.2019 r. Ze względu na bezpieczeństwo użytkowników drogi konieczne jest wprowadzenie ograniczenia w ruchu dla pojazdów poruszających się drogą wojewódzką nr 515 na odcinku Malbork – Grzymała. Objazdy zostały wyznaczone drogami krajowymi nr 22, 55 oraz drogą wojewódzką nr 517. Trasa objazdu została pokazana na załączniku graficznym i będzie prowadziła przez Malbork – Sztum -Stary Targ – Tropy Sztumskie. Na rozbudowywanym odcinku drogi Wykonawca będzie prowadził roboty drogowe w sposób umożliwiający dojazd do posesji, przejazd komunikacji zbiorowej, zaopatrzenia do funkcjonujących na terenie budowy zakładów czy instytucji, przejazd służb ratowniczych i komunalnych. Wprowadzone ograniczenia w ruchu wynikają z konieczności wykonania głębokich wykopów pod nową konstrukcję drogi oraz podyktowane są względami zapewnienia bezpieczeństwa poruszających się drogą. Z naszych informacji wynika że droga ma zostać zamknięta dla samochodów ciężarowych oraz wszystkich pojazdów osobowych, których właściciele nie zamieszkują wsi w bezpośrednim sąsiedztwie drogi wojewódzkiej. Oznacza to że po wyłączonym odcinku drogi poruszać się będą mogły tylko pojazdy mieszkańców sąsiednich wsi. Zakaz również ma nie obowiązywać dla przewoźników świadczących usługi komunikacyjne.

 


Dzierzgoń Twoje Miasto
 
Data pliku video: 2019-01-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
malborski

Powiat malborski – urokliwy powiat w województwie pomorskim z siedzibą w Malborku, mieście znanym z zamku wzniesionego przez zakon krzyżacki. Do powiatu przynależą gminy Malbork , Nowy Staw, Lichnowy, Malbork, Miłoradz, Stare Pole oraz miasta Malbork i Nowy Staw.

Ma najmniejszą powierzchnię ze wszystkich powiatów w Polsce. Większość powierzchni zajmują grunty rolne, a jakość gleb jest bardzo wysoka. Prężnie rozwija się tam agroturystyka, która zachęca historią swojej okolicy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola