Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Malbork: Biedronka w Kałdowie zostanie otwarta jeszcze w tym tygodniu

 
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz nadchodzący Nowy Rok to okres szczególny dla każdego z nas. Ten wyjątkowy czas wiąże się również nierozerwalnie ze wzmożonymi zakupami w sklepach, gdzie kupujemy różne rzeczy niezbędne do przygotowania Świąt, a także prezenty dla naszych najbliższych. Z tego też powodu mieszkańcy Kałdowa (gm.Malbork) od jakiegoś czasu byli zaniepokojeni faktem, iż jedyny supermarket w tej okolicy został zamknięty. Najbliższe punkty znajdują się dopiero w samym Malborku. Jak tłumaczy Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A. powodem była modernizacja wielu placówek w całej Polsce jak i tej w Kałdowie przy ul. Głównej. Dla komfortu zakupów klientów tej placówki zapewnione będzie przestronne wnętrze – powierzchnia sali sprzedaży ma ponad 600 m2. - pisze Iwona Kubiak-Karpińska, starszy menedżer sprzedaży W modernizowanych Biedronkach zmienia się wyposażenie sklepu, które zostaje oparte na nowszych technologiach. W placówkach montowane jest oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze. Te ostatnie wykorzystują gazy przyjazne dla środowiska, takie jak gaz naturalny CO2 ("clean technology"), a w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych – gaz propan. - Zastosowanie innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań wpływa na komfort zakupów, a jednocześnie przyczynia się do poszanowania środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka – dodaje menadżer W ramach modernizacji sklepów Biedronka, zmienia się nie tylko wnętrze placówek, ale i ich wygląd zewnętrzny. - Inwestycje prowadzone prowadzone na zewnątrz sklepów polegają na odnowieniu elewacji, w tym m.in. zastosowaniu nowej kolorystyki czy przeszklonych witryn. W miarę możliwości powiększany jest też parking lub wprowadzane są zmiany w jego układzie w zależności od lokalnych potrzeb przy zabezpieczeniu miejsc przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych, oznaczanych na niebiesko.

 


TVREGIONALNA24.PL REGIONALNA TELEWIZJA INTERNETOWA
 
Data pliku video: 2018-12-03, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
malborski

Powiat malborski – urokliwy powiat w województwie pomorskim z siedzibą w Malborku, mieście znanym z zamku wzniesionego przez zakon krzyżacki. Do powiatu przynależą gminy Malbork , Nowy Staw, Lichnowy, Malbork, Miłoradz, Stare Pole oraz miasta Malbork i Nowy Staw.

Ma najmniejszą powierzchnię ze wszystkich powiatów w Polsce. Większość powierzchni zajmują grunty rolne, a jakość gleb jest bardzo wysoka. Prężnie rozwija się tam agroturystyka, która zachęca historią swojej okolicy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola