Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MALBORK: NADANIE SZTANDARU KOMENDZIE POWIATOWEJ STRAŻY POŻARNEJ. FOTO i WIDEO RELACJA – 11.05.2015

 
W dniu dzisiejszym (11.05.2015) wręczono sztandar PSP Malbork. W uroczystościach na terenie Muzeum Zamkowego wzięli odział strażacy z całego województwa pomorskiego, a także kierownictwo straży z komendantem głównym na czele. Uroczystości rozpoczęto o 11:00 mszą świetną w kościele św. Jana Chrzciciela w Malbork, po której zorganizowano ceremonie wręczenia sztandaru przy kasach malborskiego zamku. 70 lat Zawodowej Straży Pożarnej w Malborku do dobry czas na uhonorowanie naszej komendy sztandarem. Trzeba podkreślić, że do jego zakupu przyczynili się darczyńcy z całego powiatu. Na koniec nie zabrakło także uroczystej pardy strażackiej.

 


TVREGIONALNA24.PL REGIONALNA TELEWIZJA INTERNETOWA
 
Data pliku video: 2015-05-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
malborski

Powiat malborski – urokliwy powiat w województwie pomorskim z siedzibą w Malborku, mieście znanym z zamku wzniesionego przez zakon krzyżacki. Do powiatu przynależą gminy Malbork , Nowy Staw, Lichnowy, Malbork, Miłoradz, Stare Pole oraz miasta Malbork i Nowy Staw.

Ma najmniejszą powierzchnię ze wszystkich powiatów w Polsce. Większość powierzchni zajmują grunty rolne, a jakość gleb jest bardzo wysoka. Prężnie rozwija się tam agroturystyka, która zachęca historią swojej okolicy.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola